Ziarul Unirea: Tichetele pentru "Rabla" – epuizate

Sursa: Green-Report.ro

Tichetele pentru Programul "Rabla" primite de Remat Alba au fost epuizate in cateva zile de la primire, ajungand in posesia a o suta de fosti proprietari de rable din judetul nostru. Acum, firma autorizata pentru preluarea rablelor asteapta sa primeasca noi tichete, pentru care s-au inscris pe lista 400 de solicitanti.
citiţi mai departe

Articole similare

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.