Boc: Contez pe maturitatea Opoziţiei de a ne fi partener până la sfârşitul anului

Sursa: (author unknown)

Premierul Boc îşi doreşte un armistiţiu cu Opoziţia pentru scoaterea României din criză. Pentru aceasta, şeful guvernului contează pe maturitatea şi înţelepciunea adversarilor politici. Emil Boc a făcut această declaraţie aseară, la televiziunea publică. Citește mai departe…

Articole similare

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.