Centrul Capitalei a rămas plin de gunoaie după miting. Străzile au fost curăţate după trei ore VIDEO

Sursa: (author unknown)

Tone de gunoaie au fost strânse miercuri seară după cel mai mare miting organizat în România ultimilor 10 ani. Firmele de salubrizare au început să-şi facă apariţia abia la trei ore după ce au plecat protestatarii, timp în care şoferii şi-au pus viaţa în pericol din cauza Citește mai departe…

Articole similare

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.