Tone de gunoaie au fost strânse miercuri seară după cel mai mare miting organizat în România ultimilor 10 ani. Firmele de salubrizare au început să-şi facă apariţia abia la trei ore după ce au plecat protestatarii, timp în care şoferii şi-au pus viaţa în pericol din cauza Citește mai departe…